OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

pn.: Pełnienie funkcji asystenta koordynatora projektu ds. organizacji pracy artystycznej Festiwalu Trzech Kultur

w ramach projektu „Zwiększenie dostępności zabytkowego zespołu synagogalnego we Włodawie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 oraz ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Zamówienie obejmuje Pełnienie funkcji asystenta koordynatora projektu ds. organizacji pracy artystycznej Festiwalu Trzech Kultur. Przewidywana liczba godzin objętych zamówieniem - 360 godzin.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Ogłoszenia o zamówieniu.

Ogłoszenie o zamówieniu

Zał. 1 Opis przedmiotu zamówienia