Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesem dla Festiwalu Trzech Kultur i jego organizatora – Muzeum – Zespołu Synagogalnego we Włodawie zakończyła się tegoroczna edycja konkursu Komisji Europejskiej EDEN (Konkursu na Najlepsze Europejskie Destynacje) realizowanego w Polsce przez Polską Organizację Turystyczną. Produkt turystyczny - „Wielokulturowy Nurt Bugu” - zgłoszony przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną, w partnerstwie z Muzeum – Zespołem Synagogalnym we Włodawie, Powiatem Włodawskim, Fundacją Latająca Ryba, Uroczyskiem Zaborek, Aktywnym Wypoczynkiem ze Sławatycz oraz Pałacem Biskupim z Janowa Podlaskiegootrzymał I nagrodę i tytuł Najlepszej Destynacji Turystycznej w Polsce.

Wśród korzyści dla laureatów jest umiejscowienie na mapie najlepszych europejskich destynacji turystycznych a przez to dotarcie do szerokiego grona turystów zagranicznych oraz wspólna promocja ze wszystkimi laureatami z krajów członkowskich. Zwycięzca konkursu bierze udział w gali wręczenia nagród wszystkim europejskim destynacjom w Brukseli i ma prawo do posługiwania się logo i prestiżowym tytułem Najlepsza Europejska Destynacja Turystyczna EDEN. Ponadto Polska Organizacja Turystyczna włącza zwycięzców i wyróżnionych do swoich działań marketingowych. Laureaci będą objęci działaniami promocyjnymi zarówno w kraju, jak i za granicą. Przewidziana jest min.: kampania internetowa, działania w mediach branżowych i konsumenckich oraz udział w konferencjach i warsztatach, służących wymianie dobrych praktyk w sieci Najlepszych Europejskich Destynacji Turystycznych.

Trzymajcie za nas kciuki podczas II europejskiej tury konkursu, gdzie zwycięskie destynacje oceniać będzie Komisja Europejska.


Galeria zdjęć XVII Festiwalu Trzech Kultur

plakat5 glowny 01

 PROGRAM

afisz A2 01.jpg1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FESTIWAL TRZECH KULTUR

logo drzewko kolor