W ramach XVII Festiwalu Trzech Kultur zapraszamy wszystkich pasjonatów muzyki na warsztaty wokalne z zespołem gospel Trzecia Godzina Dnia, skierowana dla młodzieży i dorosłych. Warsztaty uwieńczone będą wspólnym koncertem finałowym artystów TGD z uczestnikami w sobotę festiwalową (24.09) o godzinie 16:00 w sali wielofunkcyjnej przy parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie.

Czas spotkań: piątek (23.09) godz. 9:00- 18:30, sobota (24.09) 10:00-15:30

Miejsce spotkań : sala wielofunkcyjna przy parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie.

Wstęp wolny.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy: koordynator Julita Fajks, nr tel. 515635581, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

baner warsztaty TGD 17FTK WŁODAWA