Sukcesem dla Festiwalu Trzech Kultur i jego organizatora – Muzeum – Zespołu Synagogalnego we Włodawie zakończyła się tegoroczna edycja konkursu Komisji Europejskiej EDEN (Konkursu na Najlepsze Europejskie Destynacje) realizowanego w Polsce przez Polską Organizację Turystyczną. Produkt turystyczny - „Wielokulturowy Nurt Bugu” - zgłoszony przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną, w partnerstwie z Muzeum – Zespołem Synagogalnym we Włodawie, Powiatem Włodawskim, Fundacją Latająca Ryba, Uroczyskiem Zaborek, Aktywnym Wypoczynkiem ze Sławatycz oraz Pałacem Biskupim z Janowa Podlaskiegootrzymał I nagrodę i tytuł Najlepszej Destynacji Turystycznej w Polsce.

Wśród korzyści dla laureatów jest umiejscowienie na mapie najlepszych europejskich destynacji turystycznych a przez to dotarcie do szerokiego grona turystów zagranicznych oraz wspólna promocja ze wszystkimi laureatami z krajów członkowskich. Zwycięzca konkursu bierze udział w gali wręczenia nagród wszystkim europejskim destynacjom w Brukseli i ma prawo do posługiwania się logo i prestiżowym tytułem Najlepsza Europejska Destynacja Turystyczna EDEN. Ponadto Polska Organizacja Turystyczna włącza zwycięzców i wyróżnionych do swoich działań marketingowych. Laureaci będą objęci działaniami promocyjnymi zarówno w kraju, jak i za granicą. Przewidziana jest min.: kampania internetowa, działania w mediach branżowych i konsumenckich oraz udział w konferencjach i warsztatach, służących wymianie dobrych praktyk w sieci Najlepszych Europejskich Destynacji Turystycznych.

Trzymajcie za nas kciuki podczas II europejskiej tury konkursu, gdzie zwycięskie destynacje oceniać będzie Komisja Europejska.

logo                     logo1

Dyrektor Muzeum – Zespołu Synagogalnego we Włodawie zaprasza do składania ofert cenowych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości poniżej 30 000 euro. Postepowanie prowadzone jest w oparciu o „Regulaminudzielania zamówień publicznych o wartości nieprzekraczającej kwoty wskazanej w art. 4 pkt 8 ustawy – prawo zamówień publicznych” obowiązujący w Muzeum – Zespole Synagogalnym we Włodawie.

Zamówienie obejmuje obsługę projektu pt. „Zwiększenie dostępności zabytkowego Zespołu Synagogalnego we Włodawie” w okresie od w okresie od podpisania umowy do 31.12.2018 r. (co najmniej 18 miesięcy) obejmującą  koordynację oraz przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Przewidywana liczba godzin objętych zamówieniem ogółem  570 + 65 godzin.

Zadanie nr 1 Koordynacja projektu – przewidywana liczba godzin 570.

Zadanie nr 2 Przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego - przewidywana liczba godzin 65.

Ogłoszenie o konkursie

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2 - formularz ofertowy

Informujemy, że w dniach 29.04-3.05.2017 r. muzeum będzie czynne w godz. 10.00-16.00. Ostatnie wejście o godz. 15.00.

Zapraszamy!