Realizacja: Anita Lewczuk vel Leoniuk, Krzysztof Skibiński, Mariusz Czuj

Wystawa ze zdjęć udostępnionych przez: Zofię Antoniszewską, Agatę Bilicz, Stanisława Bilicza, Leokadię Chorąży, Dariusza Ciepałowicza, Elżbietę Czajkowską, Julitę Fajks, Elżbietę Kowalską, Adama Panasiuka, Leę Piterman Ganor, Henrykę Pokrzywiec, Stefana Samoszuka, Krzysztofa Skibińskiego, Josefa Sorokę, Leszka Szachonia, Janusza Tajchera, Reginę Wójcik, Bogusława Zdanowskiego, Beatę Niepogodzińską - Szczerba oraz zdjęć archiwalnych Muzeum.

Wystawa ukazuje mieszkańców Włodawy wielu kultur od czasów przedwojennych do lat 50-tych XX w.