Grégory Michenaud (ur. 1975) Francuz, od ponad 10 lat mieszkający w Polsce, w Krakowie.
Fotografik. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików i kolektywu InPro. Realizuje projekty dokumentalne i reportaże. Autor licznych wystaw w Polsce i za granicą. Zdjęcia autora publikowały: Sony World Photography Awards Winners Book 2009, Gazeta Wyborcza, Dziennik Zachodni, Biuletyn Fotograficzny oraz portale internetowe branży fotograficznej. Laureat wiele nagród m.in. 2 miejsce w Prix de la Photo Paris (Px3) i 3 miejsca w International Photo Awards (IPA) a, także Moscow International Foto Award (MIFA).

Wystawa zorganizowana w ramach XVIII Festiwalu Trzech Kultur w dn. 20-25.09.2017 r.