Wykaz ekspozycji organizowanych w roku 1998

Okres trwania wystawy
Tytuł wystawy
luty Wystawa czasowa pt. „Społeczeństwo polskie wobec zagłady Żydów 1939-45" (dokumenty i fotografie) ze zbiorów Muzeum Niepodległości w Warszawie.
marzec Wystawa czasowa pt. „Od Aten do Nagano - sport na etykietkach zapałczanych" ze zbiorów własnych Krzysztofa Skwirowskiego z Włodawy.
czerwiec Wystawa czasowa pt. „Kobiety Czarnej Afryki" ze zbiorów Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.
lipiec Wystawa czasowa pt. „Orzeł biały", znak Polski i herb Polaków ze zbiorów Muzeum Niepodległości w Warszawie.
listopad Wystawa czasowa pt. „Włodawscy Paulini 1698-1998" z Archiwum Klasztoru Jasnej Góry w Częstochowie i Archiwum OO. Paulinów we Włodawie.
listopad Wystawa czasowa pt. „Garncarstwo okolic Pawłowa", zbiory Pracowni Garncarskiej z Pawłowa.