Wykaz ekspozycji organizowanych w roku 1994

Okres trwania wystawy
Tytuł wystawy
styczeń Wystawa czasowa pt. „Zbrodnie NKWD na więźniach latem 1941 roku na kresach wschodnich Rzeczypospolitej Polskiej" ze zbiorów Muzeum Niepodległości w Warszawie.
luty Wystawa czasowa pt. „Ostatni- współcześni Żydzi polscy", fotografia kolorowa ze zbiorów Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.
marzec Wystawa czasowa fotograficzna pt. „Dzień w Getcie Warszawskim" ze zbiorów Żydowskiego Instytutu Historycznego w Warszawie.
kwiecień Wystawa czasowa pt. „Krajobrazy", fotografia artystyczna Edwarda Hartwiga z Warszawy.