Wykaz ekspozycji organizowanych w roku 1992

Okres trwania wystawy
Tytuł wystawy
marzec Wystawa czasowa pt.„Malarstwo Zenona Waśniewskiego" ze zbiorów Muzeum Okręgowego w Chełmie.
kwiecień Wystawa czasowa pt.„Egipt-kraj faraonów i fellachów" ze zbiorów Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.
czerwiec Wystawa czasowa pt.„W krainie królowej Saby" ze zbiorów Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.
lipiec Wystawa czasowa pt.„Roland Grunberg- grafika" ze zbiorów własnych autora za pośrednictwem Muzeum Regionalnego w Łęcznej.
wrzesień Wystawa czasowa pt.„Konstrukcja i znak", poplenerowa wystawa malarstwa Galerii 72 w Chełmie.
grudzień Wystawa czasowa pt.„Na progu Sahary-kultura materialna ludów Maghrebu" ze zbiorów Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.