Wykaz ekspozycji organizowanych w roku 1990

Okres trwania wystawy
Tytuł wystawy
styczeń Wystawa czasowa pt. „Ekslibrisy-Alfreda Gaudy", zbiory własne autora i Muzeum Lubelskiego.
czerwiec Wystawa czasowa pt. „Sacrum" (malarstwo i rzeźba ludowa) ze zbiorów własnych, Muzeum Lubelskiego, Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie, Muzeum Okręgowego w Białej Podlaskiej.
lipiec Wystawa czasowa pt. „Żyd w sztuce ludowej" ze zbiorów własnych, Muzeum Okręgowego w Białej Podlaskiej, Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.
sierpień Wystawa czasowa pt. „Szkło artystyczne w zbiorach Muzeum", zbiory własne.
wrzesień Wystawa czasowa pt. „Wieńce dożynkowe", zbiory własne (wieńce z okolicznych wsi przekazane przez Parafię Rzymsko-Katolicką w Orchówku).